Самоїдство Левів і Близнюки-порадники: гороскоп на 6 жовтняОВНИ Об этом сообщает newzi.in.ua со ссылкой на СМИ.


Ви можете будете трохи відірваними від реальності. З одного боку, це допоможе злегка перепочити, з іншого — може перешкодити в ухваленні якихось рішень.


ТЕЛЬЦІ


Замість того, щоб скаржитися на долю, порадійте краще тому, що маєте. У іншому випадку ви ризикуєте втратити і цей привід.


БЛИЗНЮКИ


Ви будете домінувати. Зрештою, як завжди. Вашим близьким буде важко знайти з вами спільну мову, оскільки ви будете впертими, як ніколи. Вас ще й потягне поради роздавати…


РАКИ


Вам потрібна увага оточуючих, але навіть отримавши її ви не будете почуватися задоволеними. Не переймайтесь – просто бувають такі дні.


ЛЕВИ


День буде важким і напруженим в особистих питаннях. Не займайтеся самоїдством, бо це загрожує нервовими зривами. І не намагайтеся якось вплинути на свою половину – це теж позитивного результату не дасть.


ДІВИ


Вам доведеться з чимось змиритися і до чогось звикати, навіть, якщо ваші розум і серце будуть категорично проти. Що ж, іноді доводиться приймати й неприємні рішення.


ТЕРЕЗИ


Намагайтеся у погоні за прибутком не втратити людського обличчя. Умійте вчасно зупинитися і задуматися чи варта ваша мета таких титанічних зусиль? Можливо, ви не там шукаєте щастя?


СКОРПІОНИ


Не поспішайте засмучуватися, що вихідні закінчуються, а ви так і не встигли насолодитися відпочинком. Краще продумайте тактику дій на прийдешій тиждень, який буде насичений різними подіями.


СТРІЛЬЦІ


Вам захочеться пригод. І ви їх знайдете. Тільки будьте обережними, оскільки через брак гострих відчуттів у повсякденному житті ви можете трохи захопитися і вплутатися у якусь авантюру.


КОЗЕРОГИ


Створюйте ілюзію бурхливої ​​діяльності. Варто вам показати, що ви не дуже зайняті й одразу ж знайдуться охочі завантажити вас по саму маківку.


ВОДОЛІЇ


Цього дня світ буде крутитися навколо вас. Від вашої ініціативи буде залежати успіх справ. Сформулюйте чітко свою мету і рухайтеся вперед, а ситуація обов’язково складеться на вашу користь.


РИБИ


Люди будуть дуже цікавитися вашими планами на майбутнє. Їх краще не озвучувати – просто тихо та впевнено робіть свою справу.
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/samoidstvo_leviv_i_blyznyukyporadnyky_goroskop_na_6_zhovtnya_240898.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя